Vitajte na webových stránkach Ionos

Sme najväčšia hostingová spoločnosť v Európe.
Ponúkame širokú škálu služieb pre malé a stredné podniky.

Kto sme

Ionos je poskytovateľom hostingu pre malé a stredné podniky. Sme skúsení odborníci v oblasti IaaS a naše portfólio služieb zahŕňa najpokročilejšie riešenia v oblasti ukladania dát v digitálnom priestore. Ako najväčšia spoločnosť tohto typu v Európe obsluhujeme viac ako 8 miliónov zákazníkov. V našich dátových centrách v Spojených štátoch a v Európe sme už zaregistrovali viac ako 12 miliónov domén.

Pomáhame začínajúcim podnikateľom v prvých krokoch podnikania v online svete a majiteľom už fungujúcich spoločností pomáhame neustále sa vyvíjať. Snažíme sa pomôcť veľkým spoločnostiam a ich partnerom dosiahnuť obchodné ciele. Bez ohľadu na to, aké produkty alebo služby potrebujete - od novej domény, cez vytvorenie webovej stránky až po presun procesov do úschovne cloud, radi Vám pomôžeme zdieľaním našich inovatívnych riešení.

Spoľahlivosť a bezpečnosť sú pre nás kľúčové. Naša sieť dátových centier zaisťuje optimálny výkon a geografickú redundanciu. V každej fáze spolupráce poskytujeme najnovšie technológie a hermetické zabezpečenie dát. Spoločnosť má sídlo v Nemecku.

Zákaznícky servis je pre nás veľmi dôležitý, preto sa každý z našich zákazníkov môže spoľahnúť na rýchly a profesionálny servis. Každý z konzultantov Vám rád pomôže vybudovať prítomnosť Vašej spoločnosti v sieti. Technická podpora je úplne zadarmo.

Poskytujeme Vám najnovšie technológie za dobré ceny a bez zbytočných formalít. Najlepšia spolupráca je taká, ktorá nevyžaduje pomoc právnikov, a preto sa snažíme, aby naše zmluvy a dokumenty boli čitateľné a zrozumiteľné. Naším cieľom je Váš úspech v sieti!

image.alt

Príbeh

Spoločnosť 1 & 1 bola založená v roku 1988 a jej hlavným cieľom bolo sprístupniť najnovšie technológie ľahko pochopiteľné pre všetkých. Od samého začiatku vyvíja spoločnosť efektívne, spoľahlivé a bezpečné produkty pri budovaní vlastných dátových centier. To už miliónom zákazníkov umožnilo začať online podnikanie a využiť najnovšie technologické vybavenie.

Po úspechu v Európe nastal čas pre USA. Spoločnosť 1 & 1 vytvorila spoločnosť 1 & 1 Inc. v roku 2003 v Chesterbrooku v Pensylvánii. Už po jednom roku, v novembri 2004, sa spoločnosť stala jedným z 10 najpopulárnejších poskytovateľov hostingu v Spojených štátoch. Pre lepšie riešenie potrieb zákazníkov bolo v Lenexa v Kansase otvorené nové dátové centrum so 40 000 servermi. Spoločnosť v roku 2010 posilnila svoje postavenie na trhu akvizíciou mail.com.

Úspech na trhu a mnohoročné skúsenosti s vytváraním serverov pre cloudové riešenia viedli k ďalším strategickým akvizíciám, a v dôsledku toho sa spoločnosť stala lídrom. Spoločnosť 1 & 1 sa stala jedným z kľúčových poskytovateľov služieb na svete a zároveň najväčším registrátorom domén v Európe Vďaka technologicky vyspelej infraštruktúre umožňujú 1 & 1 klientom bezpečné a jednoduché používanie cloudových riešení.

image.alt

1&1 IONOS

V roku 2018, aby sme naďalej mohli podporovať spoločnosti v používaní najnovších technológií, 1 & 1 spojili svoje hostingové služby, aplikácie a servery s cloudovými riešeniami ProfitBricks, čím sa stali skupinou 1 & 1 Ionos.

1 & 1 Ionos neustále pracuje na poskytovaní služieb najvyššej kvality pre klientov z celého sveta.

1 & 1 Ionos je súčasťou skupiny United Internet.

image.alt

IONOS GROUP

Viac ako 30 rokov skúseností

Najväčšia hostingová spoločnosť v Európe

12 miliónov spravovaných domén

8 miliónov zmlúv s klientmi po celom svete

15 pobočiek v 9 krajinách

2 000 zamestnancov v 40 krajinách

Viac ako 90 000 operačných serverov

10 geografických redundantných dátových centier s certifikáciou ISO 27001

Komplexný zákaznícky servis

1 & 1 IONOS

Cíťte sa v sieti ako doma

10

dátových centier v 5 krajinách

Zaručujeme najvyššiu kvalitu služieb - ak s nimi nie ste spokojní, môžete požiadať o vrátenie peňazí do 30 dní.

90 000

serverov

Naše hardvérové riešenia sú najpokročilejšie v USA a Európe.

12 miliónov

registrovaných domén

A toto číslo stále rastie! Nikde nenájdete toľko rôznych možností za tak skvelé ceny.

8 555 x

rýchlejšie pripojenie

Naše servery sa pripájajú na internet 8 500 x rýchlejšie ako bežné domáce servery.