Vitajte na webových stránkach Ionos

Sme najväčšia hostingová spoločnosť v Európe.
Ponúkame širokú škálu služieb pre malé a stredné firmy.

Kto sme?

IONOS je poskytovateľom hostingu pre malé a stredné firmy. Sme skúsení odborníci v oblasti IaaS a naše portfólio služieb zahŕňa najpokročilejšie riešenia v oblasti ukladania dát v digitálnom priestore. Ako najväčšia spoločnosť tohto typu v Európe sa staráme o viac ako 8 miliónov zákazníkov. V našich dátových centrách v USA a v Európe sme už zaregistrovali viac ako 12 miliónov domén.

Pomáhame začínajúcim podnikateľom pri prvých krokoch v podnikaní v online svete. Tiež pomáhame neustále sa vyvíjať majiteľom už fungujúcich spoločností. Snažíme sa pomôcť veľkým spoločnostiam a ich partnerom dosiahnuť obchodné ciele. Bez ohľadu na to, aké produkty alebo služby potrebujete - od novej domény, cez vytvorenie webovej stránky až po presun procesov do cloudového úložiska, radi Vám pomôžeme našimi inovatívnymi riešeniami.

image.alt

Náš príbeh

Spoločnosť 1 & 1 bola založená v roku 1988. Jej hlavným cieľom bolo sprístupniť najnovšie technológie a urobiť ich ľahko pochopiteľnými pre každého. Pri budovaní vlastných dátových centier spoločnosť od samého začiatku vyvíja efektívne, spoľahlivé a bezpečné produkty. To už miliónom zákazníkov umožnilo začať online podnikanie s využitím najnovšieho technologického vybavenia.

Úspech na trhu a mnohoročné skúsenosti s vytváraním serverov pre cloudové riešenia viedli k ďalším strategickým akvizíciám, v dôsledku čoho sa spoločnosť stala lídrom na trhu. Spoločnosť 1 & 1 sa stala jedným z kľúčových poskytovateľov služieb na svete a zároveň najväčším registrátorom domén v Európe. Spoločnosť 1 & 1 svojim klientom vďaka technologicky vyspelej infraštruktúre umožňuje využívať bezpečné a jednoduché cloudové riešenia.

image.alt

1&1 IONOS

S cieľom aj naďalej podporovať spoločnosti v používaní najnovších technológií v roku 2018 spojilo 1 & 1 svoje hostingové služby, aplikácie a servery s cloudovými riešeniami spoločnosti ProfitBricks, a vytvorili tak skupinu 1 & 1 IONOS.

Naše servery sa pripájajú na internet 8 500 krát rýchlejšie ako bežné domáce servery.

image.alt

IONOS GROUP

Viac ako 30 rokov skúseností

Najväčšia hostingová spoločnosť v Európe

12 miliónov spravovaných domén

8 miliónov zmlúv s klientmi po celom svete

15 pobočiek v 9 krajinách

2 000 zamestnancov v 40 krajinách

Viac ako 90 000 operačných serverov

10 geografických redundantných dátových centier s certifikáciou ISO 27001

Komplexný zákaznícky servis

1 & 1 IONOS

Cíťte sa v sieti ako doma

10

dátových centier v 5 krajinách

Zaručujeme najvyššiu kvalitu služieb - ak s nimi nie ste spokojní, môžete požiadať o vrátenie peňazí do 30 dní.

90 000

serverov

Naše hardvérové riešenia sú najpokročilejšie v USA a Európe.

12 miliónov

registrovaných domén

A toto číslo stále rastie! Nikde nenájdete toľko rôznych možností za tak skvelé ceny.

8 555 x

rýchlejšie pripojenie

Naše servery sa pripájajú na internet 8 500 x rýchlejšie ako bežné domáce servery.