KOMPLEXNÝ BALÍK

Microsoft 365 Business Standard

Microsoft 365 Business Standard je komplexný kancelársky balík

Využite riešenie od Microsoft, ktoré Vám umožní používať vždy aktuálne verzie programov. Microsoft 365 Business Standard obsahuje online aplikácie, klasické aplikácie nainštalované na PC alebo Mac, zabezpečený disk OneDrive, MS Teams komunikátor a firemnú elektronickú poštu Exchange.

Balíčky

Podrobný popis

Microsoft 365 Business - nová platforma, rovnako vysoká kvalita

Novou platformou spoločnosti Microsoft je výkonný cloud, ktorý kombinuje to najlepšie vo svojej triede, t. j. všetky aplikácie balíka Office, inteligentné cloudové služby a pokročilé zabezpečenia pre malé a stredné firmy.

ms365_icons.jpeg

 

Rýchlejší rozvoj firmy s Microsoft 365 Business

Microsoft 365 Business Standard je komplexný balík, ktorý zahŕňa všetky potrebné nástroje pre spoluprácu - Microsoft Teams (videokonferencie a firemný chat), Office aplikácie (Word, Excel, PowerPoint a Outlook v PC verzii, Mac verzii alebo online), elektronická pošta Exchange a 1 TB disk OneDrive pre zdieľanie súborov.

Lepšia komunikácia vďaka Microsoft Teams

Microsoft Teams je nový komunikátor dostupný v balíku Microsoft 365 Business Standard. Slúži ako základňa tímovej práce vo Vašej spoločnosti. Služba Teams Vám umožňuje ľahko pracovať odkiaľkoľvek a kombinovať všetky prvky súvisiace s efektívnou spoluprácou - chat, schôdzky a videokonferencie, rovnako ako priamu editáciu súborov v aplikácii.

Devices2_2-min.png

Outlook 365 - funguje všade, kde sa nachádzate

Prenosné zariadenia, počítač Mac, systém Windows alebo Web? Toto všetko sú verzie najpopulárnejšej e-mailovej aplikácie, ktoré môžete použiť vďaka balíku Microsoft 365 Business Standard. Vďaka plnej synchronizácii tímových kalendárov môžete ľahko zorganizovať aj projektové stretnutie.

Lepšia spolupráca vďaka aplikáciám dostupným na počítači i online

Spolupracujte v reálnom čase odkiaľkoľvek na svete. Jediné, čo musíte urobiť, je jediným kliknutím zdieľať Vaše dokumenty a vyzvať ostatných, aby ich komentovali, alebo tiež prispievali. Navyše máte istotu, že každý vo Vašej organizácii má aktuálnu verziu súboru.

M365-co-op.jpg

 

 

13,95 €

Akcia počas prvého mesiaca alebo roka

9,00

bez DPH / mesiac

Jednoduchá konfigurácia

Profesionálna technická podpora

Bezpečné online platby