Logo Microsoft Office
  1. Marketplace
  2. Služby Microsoft
  3. Microsoft 365 Business Standard

KOMPLEXNÝ BALÍČEK

Microsoft 365 Business Standard

Microsoft 365 Business Standard je komplexný kancelársky balík

Využite riešenie od Microsoft, ktoré Vám umožní používať vždy aktuálne verzie programov. Microsoft 365 Business Standard obsahuje online aplikácie, klasické aplikácie nainštalované na PC alebo Mac, zabezpečený disk OneDrive, MS Teams komunikátor a firemnú elektronickú poštu Exchange.

Balíčky

Podrobný popis

Microsoft 365 Business - nová platforma, rovnaká kvalita

Nová platforma spoločnosti Microsoft je výkonný cloud, ktorý kombinuje to najlepšie vo svojej triede, t. j. všetky aplikácie balíka Office, inteligentné cloudové služby a pokročilé zabezpečenia pre malé a stredné firmy.

ms365_icons.jpeg

Rýchlejší rozvoj firmy s Microsoft 365 Business

Microsoft 365 Business Standard je komplexný balík, ktorý zahŕňa všetky potrebné nástroje pre spoluprácu - Microsoft Teams (videokonferencie a firemný chat), Office aplikácie (Word, Excel, PowerPoint alebo Outlook v PC verzii, Mac a online), elektronickú poštu Exchange a 1 TB disk OneDrive pre zdieľanie súborov.

Lepšia komunikácia vďaka Microsoft Teams

Microsoft Teams je nový komunikátor dostupný v balíčku Microsoft 365 Business Standard. Slúži ako základňa tímovej práce vo Vašej spoločnosti. Služba Teams Vám umožňuje ľahko pracovať odkiaľkoľvek a kombinovať všetky prvky súvisiace s efektívnou spoluprácou - chat, schôdzky a videokonferencie, rovnako ako priamu editáciu súborov v aplikácii.

Devices2_2-min.png

Outlook 365 - funguje všade, kde sa nachádzate

Prenosné zariadenia, počítač Mac, Outlook pre Windows alebo na Webe sú verzie najpopulárnejšieho e-mailového klienta, ktoré môžete použiť v balíčku Microsoft 365 Business Standard. Vďaka plnej synchronizácii tímových kalendárov môžete ľahko usporiadať projektové stretnutie.

Lepšia spolupráca s aplikáciami dostupnými na počítači i online

Spolupracujte v reálnom čase odkiaľkoľvek na svete. Jediné, čo musíte urobiť, je zdieľať Vaše dokumenty jedným kliknutím a vyzvať ostatných, aby prispievali alebo komentovali dokumenty. Navyše, máte istotu, že každý vo Vašej organizácii má aktuálnu verziu súboru.

M365-co-op.jpg

13,95 €

Akcia na prvý mesiac a rok

9,00

bez DPH / mesiac

Jednoduchá konfigurácia

Profesionálna technická podpora

Bezpečné online platby