Firemná pošta Microsoft

Microsoft 365 Business Basic

Microsoft Platforma vytvorená pre online spoluprácu

Vylepšite prácu svojho tímu pomocou nástrojov, ktoré boli pre tento účel vytvorené. Microsoft 365 Business Basic umožní spoluprácu v reálnom čase, používanie firemných e-mailov, firemného chatu, online úložiska na disku a vždy aktualizovaných nástrojov pre videokonferencie.

Balíčky

Podrobný popis

Microsoft 365 Business - nová platforma, rovnako vysoká kvalita

Novou platformou spoločnosti Microsoft je výkonný cloud, ktorý kombinuje to najlepšie vo svojej triede, t. j. všetky aplikácie balíka Office, inteligentné cloudové služby a pokročilé zabezpečenia pre malé a stredné firmy.

ms365_icons.jpeg

Nové komunikačné centrum – Microsoft Teams

Vďaka Microsoft Teams môžete organizovať tímovú prácu nielen v kancelárii, ale aj na diaľku. Nový komunikátor je centrom tímovej práce, ktoré v sebe spája funkcie podnikového komunikátora, nástrojov pre pripojenie a videokonferencie a úložiska súborov a skupinových konverzácií. Teams nahradil populárne riešenie Skype pre firmy.

Devices2_2-min.png

Word, Excel, PowerPoint - nástroje prispôsobené pre online prácu

Využite najpopulárnejšie programy balíka Office, ako sú Word, Excel, Outlook a PowerPoint v online verzii. Jediné, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa k účtu pomocou webového prehliadača a začať pracovať. Online verzie umožňujú pracovať niekoľkým ľuďom súčasne v rovnakom čase.

Bezpečné úložisko súborov na OneDrive

OneDrive je bezpečné cloudové úložisko pre firmy, ktoré Vám umožní pohodlne zdieľať súbory s Vaším tímom. Budete k nim mať neustály prístup v telefóne, tablete či počítači. Každý účet Microsoft 365 Business Basic dostane až 1 TB použiteľného úložiska.

hero-devices (1).png

Spoľahlivá elektronická pošta Microsoft Exchange

Balík Microsoft 365 Business Basic tiež obsahuje Microsoft Exchange. Táto služba Vám umožní vytvoriť si profesionálnu e-mailovú adresu na Vašej vlastnej doméne a vďaka 50 GB priestrannej schránke si už nemusíte robiť starosti s chýbajúcim priestorom pre správy od Vašich zákazníkov.

5,81 €

Akcia na prvý mesiac a rok

4,00

bez DPH / mesiac

Jednoduchá konfigurácia

Profesionálna technická podpora

Bezpečné online platby