Balíček kancelárskych aplikácií

Aplikácie Microsoft 365 pre firmy

Najlepšie kancelárske aplikácie v jednom balíku

Aplikácie Microsoft 365 pre firmy (Office 365 Business) sú klasické aplikácie pre PC a Mac. V balíku získate pravidelné aktualizácie pre Word, Excel, PowerPoint a vždy používate ich najnovšie a najbezpečnejšie verzie. Táto verzia tiež obsahuje OneDrive pre firmy, t. j. bezpečný cloud s kapacitou 1 TB.

Balíčky

Podrobný popis

Zoznámte sa s novou platformou Microsoft 365 Business

Nová platforma spoločnosti Microsoft je výkonný cloud, ktorý spája to najlepšie vo svojej triede, t. j. všetky aplikácie balíka Office, inteligentné cloudové služby a pokročilé zabezpečenie pre malé a stredné firmy.

ms365_icons.jpeg

Aktualizácia aplikácií balíka Office zadarmo

Balíček má vždy aktuálnu verziu všetkých aplikácií, ako sú Word, Excel alebo Outlook. Vždy používate ich najlepšiu verziu a najnovšie funkcie.

Stačí jedno kliknutie a prenesiete sa na najnovšiu verziu svojich obľúbených programov z radu Office pre firmy. Aktualizácia balíka garantuje, že používate najnovšie aktualizácie zabezpečenia a opravy.

Nainštalujte balík Office 365 na viacerých zariadeniach - PC, Mac, Android a iOS

ms365 business.png

Licencia Aplikácií Microsoft 365 pre firmy umožňuje inštaláciu balíka až na 5 počítačoch, 5 tabletoch a 5 telefónoch jedného používateľa. Vždy so sebou máte všetky aplikácie balíka, bez ohľadu na to, na akom zariadení pracujete - PC, notebook, telefón alebo tablet.

Cloudové úložisko alebo OneDrive pre firmy

hero-devices (1).png

1 TB cloudového úložiska OneDrive pre každého užívateľa umožňuje upravovať a zdieľať dokumenty, fotografie a ďalšie súbory z akéhokoľvek zariadenia. Najdôležitejšie informácie sú vždy k dispozícii vďaka vyhľadávaču, ktorý vždy nájde to, čo hľadáte.

11,60 €

Akcia na prvý mesiac a rok

8,00

bez DPH / mesiac

Jednoduchá konfigurácia

Profesionálna technická podpora

Bezpečné online platby