Balík kancelárskych aplikácií

Aplikácie Microsoft 365 pre firmy

Najlepšie kancelárske aplikácie v jednom balíku

Aplikácie Microsoft 365 pre firmy (Office 365 Business) sú klasické aplikácie pre PC a Mac. V balíku získate pravidelné aktualizácie pre Word, Excel, PowerPoint a vždy používate ich najnovšie a najbezpečnejšie verzie. Táto verzia tiež obsahuje OneDrive pre firmy, t. j. bezpečný cloud s kapacitou 1 TB.

Balíčky

Podrobný popis

Zoznámte sa s novou platformou Microsoft 365 Business

Nová platforma spoločnosti Microsoft je výkonný cloud, ktorý spája to najlepšie vo svojej triede, t. j. všetky aplikácie balíka Office, inteligentné cloudové služby a pokročilé zabezpečenie pre malé a stredné firmy.

ms365_icons.jpeg

 

Aktualizácia aplikácií balíka Office zadarmo

Balík zaručuje nepretržite aktuálnu verziu všetkých aplikácií, ako sú Word, Excel a Outlook. Vždy tak používate ich najlepšiu verziu a najnovšie funkcie. 

K najnovšej verzii Vašich obľúbených programov z radu Office pre firmy stačí jedno jediné kliknutie. Aktualizácia balíka garantuje, že používate najnovšie aktualizácie zabezpečenia i opravy.

Nainštalujte si balík Office 365 na viacerých zariadeniach - PC, Mac, Android či iOS

ms365 business.png

 

Licencia aplikácií Microsoft 365 pre firmy umožňuje inštaláciu balíka až na 5 počítačoch, 5 tabletoch a 5 telefónoch jedného používateľa. Všetky aplikácie balíka tak máte vždy so sebou, bez ohľadu na to, na akom zariadení pracujete - PC, notebook, telefón alebo tablet.

Cloudové úložisko alebo OneDrive pre firmy

hero-devices (1).png

Veľkosť 1 TB cloudového úložiska OneDrive, ktorú má každý používateľ k dispozícii, umožňuje upravovať a zdieľať dokumenty, fotografie a ďalšie súbory z akéhokoľvek zariadenia. Najdôležitejšie informácie sú nonstop k dispozícii vďaka vyhľadávaču, ktorý vždy nájde to, čo hľadáte.

 

11,60 €

Akcia počas prvého mesiaca alebo roka

8,00

bez DPH / mesiac

Jednoduchá konfigurácia

Profesionálna technická podpora

Bezpečné online platby